lensoptik

Sepetim

Toplam 0,00 TL

Satın Al

Sık Sorulan Sorular

SIK SORULAN SORULAR

echo 2+2;

Yeni üye nasıl olurum?

 

Web sitemize üye olmak için üst menünün sağında yer alan “Kayıt Ol” butonuna tıklayarak yeni üye formunu doldurunuz. Ücretsiz üyeliğinizin tamamlanmasıyla birlikte sipariş vermeye başlayabilirsiniz

Şifremi unuttum?

Güncel şifrenizi şifremi unuttum sayfamızdan kayıtlı e-posta adresinizi yazarak e-posta kutunuza gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

Kredi kartı bilgilerimi kayıt ediyor musunuz?

Hayır, ödeme yaptığınız kredi kartı bilgileri sistemimizde kayıt edilmemektedir.

Lenslerimi tarafınıza iadesini nasıl gerçekleştirebilirim?

 İade edeceğiniz ürün veya ürünlerin bize ulaştığında ambalajının bozulmamış ve satılabilirliğinin korunmuş gerekiyor.İade talebinizi işleme alabilmemiz için orjinal faturayı göndermeniz gerekiyor.
Fatura tarihinin üzerinden 15 günden fazla süre geçmemiş olması gerekiyor.

Lenslerinizi yukarıdaki şartlar dahilinde bize geri gönderebilirsiniz.
Siparişinizi kredi kartı ile yaptırsanız kartınıza iade yapılacak. Havale, EFT veya kapıda ödeme seçeneği ile ödediyseniz müşteri hizmetlerimize bildireceğiniz banka hesabınıza iadeniz yapılacaktır. 

İade süresi 7 iş günüdür. 

Gönderilen lenslerde bir hata olduğunu düşünüyorum.Ne yapmalıyım?

Lenslerinizin biri veya birkaçının hatalı olduğunu düşünüyorsanız hemen müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçiniz. Bu durum genellikle üretim hatalarından doğmaktadır. Böyle bir durumda ürün inceleme prosedürü devreye girmektedir. 
Kutudaki açmadığınız diğer lensler ve orjinal lens kutusu,orjinal fatura,şikayetinizi anlatan bir dilekçe (Ad, soyad, irtibat telefonları, imza),Lens reçetesi ve hatalı olduğunu düşündüğünüz lensleri solüsyon sızmayacak şekilde lens saklama kabına koyunuz.

Yukarıdakileri bize gönderdikten sonra lensleriniz ilgili distribütör firmaya incelemeye gönderilir. İnceleme sonucunda çıkan rapora göre işlem yapılır

Sipariş verdim ancak kargodan yanlış ürünler çıktı?

Kargoda size yanlış ürünler teslim edilirse hemen müşteri hizmetlerimizi arayıp durumu bildirin ve size gelen yanlış karoyu paketini açmadan karşı ödemeli olarak bize gönderin. 
Ürünler bize ulaştıktan hemen sonra siparişiniz tekrar işleme alınacaktır. 

 

Kontakt lensleri ve solüsyonları nereden tedarik ediyorsunuz?

Biz  sadece Türkiye’deki distribütör firmalardan ürün tedarik etmekteyiz ve size ulaştırmaktayız.

Çalışma saatleriniz nedir?

Hafta içi  saat 09:00 – 18:30 arası hizmet vermekteyiz.

Siparişim kargoya verilmiş ancak henüz adresime ulaşmadı. Ne yapabilirim?

Size siparişiniz kargoya verildiğine dair e-posta veya SMS ulaştıktan sonra en geç 1 veya 2 iş günü içerisinde kargonuz size ulaşmış olması gerekiyor. 

Kontrol etmeniz gerekenler; 

* Kargonuzu sizin adınıza başkası teslim almış olabilir. (Apartman görevlileri, güvenlik görevlileri, vb...)
*Kargo görevlisi adresinizde sizi bulamamış ve haber/ihbar notu bırakmış olabilir. O zaman kargonuzu ilgili şubedeb teslim almanız gerekmektedir.
*Adres yetersizliği sebebiyle kargonuz şubede bekletiliyor olabilir. Kargonuzu kimlik ibrazı ile kargonuzun bulunduğu şubeden teslim alabilirsiniz.
Eğer yukarıdaki seçenekler kargonuza ulaşmanıza yetersiz kalıyorsa müşteri hizmetlerimiz ile irtibata geçin ve kargo takip numarasını talep edin. Kargo takip numarası ile kargonuzun yer tespitini yapabilirsiniz.

Kargom saat kaçta teslim edilir?

Kargo şirketleri teslimat saati konusunda bilgi verememektedirler. 

Bize bildirilen teslimat gün ve saatleri şu şekildedir:
Hafta içi 9:00 - 18:00 arası
Cumartesi: 9:00 - 12:00 arası
Pazar: Teslimat yapılmaz