lensoptik

Sepetim

Toplam 0,00 TL

Satın Al
Opti Free Express

32,90 TL

Marka : CIBA VISION / ALCON

Stokta var

AÇIKLAMA

Tüm yumuşak kontakt lenslerinizin günlük bakımını sağlar. Lenslerinizin dezekfekte edilmesi, durulanma ve temizlenmesi amacıyla kullanabilirsiniz.

HEDİYE SOLÜSYON

2 kutuda büyük boy solüsyon ya da lens seti hediyemizdir.

ÜCRETSİZ KARGO

Türkiye'nin her yerine ücretsiz kargo ve online alışverişlerde kapıda nakit ödeme imkanı

HIZLI TESLİMAT

İstanbul içi Aynı Gün Hızlı Teslimat (Müşteri Hizmetlerinden Bilgi Alınız.)

  • ÜRÜN BİLGİLERİ

  • TEKNİK BİLGİLERİ

  • YORUMLAR

  • FOTO GALERİ

Opti Free Express Çok Amaçlı Dezenfeksiyon Çözeltisi göze zararlı bir etkisi bulunmayan ancak zararlı mikroorganizmaları yok eden POLYQUAD ve ALDOX içermektedir.Ayrıca lensler çözelti içinde beklerken protein birikintilerini de ortadan kaldıran sitrat içermektedir.

Opti Free Express Çok Amaçlı Dezenfeksiyon Çözeltisi en hassas gözlerde bile tüm günlük uzun kullanımlarda rahatlık sağlar  

Opti Free Express Çok Amaçlı Dezenfeksiyon Çözeltisi lenslerinizi nemlendirerek göze takma sırasında oluşabilecek küçük tahriş ve rahatsızlıkları önler 

KULLANIM TALİMATLARI

Lensin her iki tarafını Opti Free Express Çok Amaçlı Dezenfeksiyon Çözeltisi ile durulayın.Lens kabınızı lensleri örtmeye yetecek miktarda taze Opti Free Express Çok Amaçlı Dezenfeksiyon Çözeltisi doldurun.Lensleri kapalı lens kutusunda tüm gece boyunca veya en az 6 saat bırakın.Lensleri takmadan önce tekrar her iki tarafını muhtemel kalıntıları gidermek üzere dikkatle yıkayınız.Göz doktorunuz sizin gözyşınızın kimyasına ve lens kullanma programınıza göre lenslerinizin bakımı için ek ürünler veya işlemler önerebilir.

Lenslerinizi tekrar takmak için en fazla 30 gün boyunca kapalı lens kutusu içinde saklayabilirsiniz.Eğer daha uzun süre saklayacaksanız her otuz günde bir takmadan önce taze çözelti ile temizlenip dezenfekte edilmelidir.

Eğer lenslerinizi takarken ufak tahriş,rahatsızlık veya bulanıklık meydana geliyorsa doğrudan gözünüze bir veya iki damla Opti Free Express Çok Amaçlı Dezenfeksiyon Çözeltisi tatbik edin ve iki üç defa gözlerinizi kırpın.Opti Free Express Çok Amaçlı Dezenfeksiyon Çözeltisi gün boyunca gerektiğinde ıslatıcı çözelti olarakta kullanılabilir.

Opti Free Express Çok Amaçlı Dezenfeksiyon Çözeltisi temizleyici ajan olarak sodyum klorür ,sorbitol,edetate disodium,borik asit,aminometilopropanol,sitrat ve tetronic %0,001 polyquad (polidronium klorür )ve %0,0005 aldox (miristamidopropil dimetilamin)içeren bir steril ,tamponlanmış ,isotonik sulu solüsyondur.

Puan Ver :

Yorum Yap :


Biotrue 300 ml

38,90 TL

Biotrue 120 ml

18,90 TL

Renu 360 ml

28,90 TL