lensoptik

Sepetim

Toplam 0,00 TL

Satın Al
Renu 360 ml

28,90 TL

Marka : BAUSCH LOMB

Stokta var

AÇIKLAMA

Yumuşak kontakt lens temizliği için renu çok amaçlı dezekfekte çözümleyici.

HEDİYE SOLÜSYON

2 kutuda büyük boy solüsyon ya da lens seti hediyemizdir.

ÜCRETSİZ KARGO

Türkiye'nin her yerine ücretsiz kargo ve online alışverişlerde kapıda nakit ödeme imkanı

HIZLI TESLİMAT

İstanbul içi Aynı Gün Hızlı Teslimat (Müşteri Hizmetlerinden Bilgi Alınız.)

  • ÜRÜN BİLGİLERİ

  • TEKNİK BİLGİLERİ

  • YORUMLAR

  • FOTO GALERİ

Yumuşak lenslerden tabaka ,protein diğer birikinti ve tortuları temizler ,söker ve yok eder .Lens yüzeyindeki zararlı mikroorganizmaları yok eder.Lensleri takmadan önce durular.saklar.nemlendirir.

Günlük olarak temizlemek ,dezenfekte etmek ve proteinleri yok etmek için aşağıdaki adımları takip etmek yeterli:

ADIM 1 :Lenslerin her iki yüzüne 3 damla Renu Multi Plus çok amaçlı solüsyon damlatın ve 20 saniye süreyle yumuşak şekilde ovalayın 

ADIM 2 :Lenslerin her iki yüzünü 5 saniye süreyle Renu Multi Plus çok amaçlı solüsyon ile durulayın 

ADIM 3 :Temizlenmiş kontakt lensleri lens kabına yerleştirin ve taze Renu Multi Plus çok amaçlı solüsyon ile doldurun.En az dört saat süreyle ıslatın.Her zaman taze solüsyon kullanmayı unutmayın.

Lenslerinizi saklarken lens kabınızı her seferinde taze solüsyonla doldurun.Asla eski solüsyonu tekrar kullanmayın.,eski solüsyon üzerine ekleme yapmayın.Lensi kabından çıkarır çıkmaz lens kabındaki solüsyonu dökün .Lenslerinizi musluk suyu ,şişelenmiş ya da damıtılmış herhangi bir su veya steril olmayan bir solüsyonla temas ettirmemeli;lenslerinizi bunlarla durulamamalısınız.

Lens kabınızı boşaltın ve daha sonra Renu Multi Plus çok amaçlı solüsyon ile temizleyip durulayın.Lensleriniz her çıkardığınızda,lens kabınızı hava ile kurumaya bırakın.Fazla solüsyonun akmasını sağlamak için hava ile kurutma sırasında lens kabınızı tersine çevirebilirsiniz.

 

HYDRANATE ( Hidroksilalkilfosfonat) %0,03,borik asit ,edetat disodyum,%1 poloksamin ,sodyum borat ve sodyum klorid içeren steril,izotonik bir solüsyon ;%0,0001 DYMED (poliminopropil biguanid) ile korunmaktadır.Bu üründeki herhangi bir maddeye alerjiniz olması durumunda ,kullanmayınız

Puan Ver :

Yorum Yap :


Biotrue 300 ml

38,90 TL

Biotrue 120 ml

18,90 TL

Renu 120 ml

15,90 TL