lensoptik

Sepetim

Toplam 0,00 TL

Satın Al

İLKBAHAR / YAZ MAKYAJ MODASI

 

İLKBAHAR / YAZ MAKYAJ MODASI

 

Bazen çok sevilmesine rağman bazen de tamamen anlam verilemeyen makyaj modalarını bir kenara bırakın. 2017 nin ilkbahar & yaz makyaj modasına bir göz atmanızda fayda var!

 

 


Kalın kaş modasını bilmeyeniniz yoktur. Bu sene kaşlarda biraz değişim söz konusu. Dağınık kaşlar bol bol ön planda olacak. Keskin hatlar yerini yumuşak ve tüy görünümlü kaşlara bırakıyor.


En dikkat çekici makyaj stili ise doğal ve hafif makyajlı gözlerle birlikte koyu renk dudaklar. Önceliği dudaklara vermek ve göz makyajında sadece rimek kullanmak 2017 trendlerinden.


Kontür uygulamalarında ise bronzluk yerini aydınlatıcılara bırakıyor. Açık ve pembe tonlarında aydınlatıcılar kullanabilirsiniz.


Gözlerde dikkat çekici değişimler bizi bekliyor. Dumanlı göz makyajlarını geride bırakacak renkli pastel tonlar ve simli farlar artık bu yaz kendini gösterecek. 


Makyaj ile beraber takma kirpiğe olan ilgi de gün geçtikçe artıyor. Bu yaz da bol bol takma kirpikler karşımıza çıkacaktır. Tabi daha doğal görünüm sağlayan takma kirpikleri tercih etmenizde yarar var.